Aktualności

Stowarzyszenia

Studio wSzczecinie.pl

Studio wSzczecinie.pl

Polecamy dzisiejsze „Studio wSzczecinie” na żywo o 20:00 z Netto Arena

Gośćmi Michała Kaczmarka będą: Karolina Weiss z Coloplast Business Centre – CPBC, Izabela Kesselring z FIEGE a także Andrzej Ulhurski – rzecznik prasowy szczecińskich Targów Pracy, wiceprezes naszego Stowarzyszenia.

Rozmowa dotyczyć będzie obecnej sytuacji na rynku pracy.

Targi Pracy 2019

Targi Pracy 2019

Szukasz pracy, stażu, praktyk? Zamierzasz zmienić dotychczasowe zajęcie? Przyjdź na Targi Pracy Szczecin, największą tego typu imprezę na Pomorzu Zachodnim. Wydarzenie organizujemy w partnerstwie z Polską Fundacją Społeczeństwa Przedsiębiorczego oraz Netto Arena.

Kiedy: 24 października 2019 r.

Gdzie? Netto Arena w Szczecinie

Dowiedz się więcej: www.targipracy.szczecin.pl

Spotkania z kulturą w podróży

Spotkania z kulturą w podróży

Szczecińska firma LemonLama we współpracy z Romkiem Zańko z Pod Sukniami Fundacja organizuje w szczecińskich szkołach spotkania i warsztaty pod hasłem „Spotkania z kulturą w podróży”.

Projekt zakłada realizację 18 spotkań kulturalno-edukacyjnych w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. W ramach spotkania każdorazowo odbywać się będą działania artystyczne prezentujące kulturę różnych rejonów Azji i Europy, pokaz podróżniczy połączony z programem edukacyjnym obejmującym kulturę, geografię i historię Azji, gry i zabawy, warsztaty (m.in. kulinarne) oraz informację o możliwościach działań pomocowych, społecznych, wolontaryjnych oraz wymiany międzykulturowej z mieszkańcami różnych krajów.

Celem projektu jest zainteresowanie kulturą, a także historią i geografią kontynentu euroazjatyckiego oraz wzrost świadomości na temat kultury i życia mieszkańców odległych krajów

Spotkania odbędą się m.in. w: III, XIII, XIV i XVI Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie, Technikum Gastronomicznym a także Szkołach Podstawowych nr 6 i 48

Projekt odbywa się dzięki wsparciu finansowemu ze środków Gminy Miasto Szczecin.

Naszą misją jest szeroko pojęta działalność na rzecz mieszkańców miasta Szczecina i Regionu