PROJEKT

TARGI PRACY SZCZECIN

Opis projektu

Targi Pracy Szczecin

Szukasz pracy, stażu, praktyk? Zamierzasz zmienić dotychczasowe zajęcie? Przyjdź na Targi Pracy Szczecin, największą tego typu imprezę na Pomorzu Zachodnim. Wydarzenie organizujemy w partnerstwie z Polską Fundacją Społeczeństwa Przedsiębiorczego oraz Netto Arena.

Targi Pracy to przede wszystkim okazja spotkania w jednym czasie i jednym miejscu, przedstawicieli różnych firm i instytucji oraz porozmawiania z nimi na temat możliwości zatrudnienia, odbycia stażu czy praktyki.

Targi Pracy, jak co roku stanowią swoistą platformę umożliwiającą nawiązanie nieskrępowanego i bezpośredniego kontaktu obydwu stronom rynku pracy (pracodawcy – poszukujący pracy). „Nieskrępowanego”, gdyż impreza tradycyjnie przebiega w dość luźnej atmosferze. Ma mało wspólnego ze stresującymi rozmowami kwalifikacyjnymi i przepytywaniem rekrutów z ich wiedzy i kwalifikacji. Nie zmienia to faktu, że jest też doskonałą okazją aby z CV dotrzeć do właściwych osób…

Dowiedz się więcej www.targipracy.szczecin.pl 

Beneficjentów

Do kogo kierowane są Targi Pracy?

Jaki jest cel Targów Pracy?

 

Na Targi zapraszamy wszystkich mieszkańców województwa ale przede wszystkim studentów i absolwentów zachodniopomorskich uczelni, którzy albo szukają pierwszego doświadczenia zawodowego (staż, praktyka, zatrudnienie) albo już teraz – w czasie studiów – chcą dowiedzieć się czego „wymarzony pracodawca” będzie od nich oczekiwał, gdy za parę lat opuszczą mury uczelni i wejdą na rynek pracy.

Targi Pracy są także otwarte dla osób chcących odmiany w swoim życiu zawodowym, lub najzwyczajniej – szukających pracy. Dla wszystkich, udział w imprezie jest oczywiście bezpłatny.

Targi Pracy, najprościej ujmując, mają na celu ułatwienie mieszkańcom naszego miasta i regionu znalezienie (zmianę) pracy bądź zdobycie wiedzy pozwalającej już dziś właściwie pokierować ścieżką swojego rozwoju.

Jako organizator Targów Pracy stawiamy sobie za cel stworzenie przestrzeni do swobodnych spotkań i rozmów. Formuła imprezy sprzyja interakcji, wymianie kontaktów i nawiązywaniu cennych znajomości. 

Naszą misją jest szeroko pojęta działalność na rzecz mieszkańców miasta Szczecina i Regionu